Kursy dla początkujących (poziom A)

KURS A1 START

Przeznaczony jest dla osób rozpoczynających naukę rosyjskiego od podstaw. Jeśli nie znasz alfabetu i nie miałeś (-aś) nigdy styczności z językiem rosyjskim - to kurs dla Ciebie. Zajęcia prowadzone są w oparciu o podręcznik “От А до Я” wydany przez "Rosjankę" specjalnie dla osób dorosłych rozpoczynających naukę. Więcej o podręczniku  TUTAJ

Na kursie nauczysz się pisać i czytać po rosyjsku, poznasz podstawowe zasady fonetyczne i gramatyczne, a po zakończeniu nauki na tym poziomie będziesz w miarę swobodnie mówić po rosyjsku na podstawowe tematy dnia codziennego - opowiesz o swojej rodzinie, przyjaciołach, pracy, sposobie spędzania czasu wolnego, a także zamówisz dania w restauracji, kupisz bilety, itp.

Grupa wakacyjna A1 (rok w 3 miesiące) - start 10 lipca 2017r, poniedziałki - środy 17:00-19:15, koszt: 2 raty po 499zł (podręcznik gratis!) Oszczędzasz: 446 zł (w porównaniu z tradycyjnym kursem w trakcie roku szkolnego). 

Zajęcia odbywają się w siedzibie Fundacji Twój Startup, Łódź, Piotrkowska 60


  • KURS A2
Przeznaczony jest dla osób, które mają za sobą co najmniej 90 godzin nauki języka rosyjskiego (czyli rok regularnego kursu albo więcej, lecz jakiś czas temu). Kurs koncentruje się na rozwijaniu umiejętności mówienia, czytania i pisania oraz wykorzystaniu języka obcego w sytuacjach z życia codziennego: w pracy, w kontaktach z przyjaciółmi i znajomymi. Kurs prowadzony jest przez lektora polskiego lub native-speakera w oparciu w oparciu o część II podręcznika “От А до Я”.  Więcej o podręczniku   TUTAJ

Grupa wakacyjna A2 (rok w 3 miesiące) - start 10 lipca 2017r, wtorki - czwartki 17:00-19:15, koszt: 2 raty po 499zł (podręcznik gratis!) Oszczędzasz: 446 zł (w porównaniu z tradycyjnym kursem w trakcie roku szkolnego). 
Zajęcia odbywają się w siedzibie Fundacji Twój Startup, Łódź, Piotrkowska 60

SPRAWDŹ INNE KURSY: POZIOM B (ŚREDNIO ZAAWANSOWANY)POZIOM C (ZAAWANSOWANY

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli wspólnie ustalić Twój poziom znajomości języka i wybrać odpowiednią grupę. 

Cena kursu zawiera:
  • udział w zajęciach
  • test wstępny i rozmowę kwalifikacyjną na kurs
  • prace domowe, testy i kartkówki
  • dostęp do kalendarza zajęć


Kontakt