Bo warto DOBRZE znać rosyjski.

Kursy dla początkujących (poziom A)

KURS A1 START

Przeznaczony jest dla osób rozpoczynających naukę rosyjskiego od podstaw. Jeśli nie znasz alfabetu i nie miałeś (-aś) nigdy styczności z językiem rosyjskim - to kurs dla Ciebie. Zajęcia prowadzone są w oparciu o podręcznik “От А до Я” wydany przez "Rosjankę" specjalnie dla osób dorosłych rozpoczynających naukę. Więcej o podręczniku  TUTAJ

Na kursie nauczysz się pisać i czytać po rosyjsku, poznasz podstawowe zasady fonetyczne i gramatyczne, a po zakończeniu nauki na tym poziomie będziesz w miarę swobodnie mówić po rosyjsku na podstawowe tematy dnia codziennego - opowiesz o swojej rodzinie, przyjaciołach, pracy, sposobie spędzania czasu wolnego, a także zamówisz dania w restauracji, kupisz bilety, itp.

Grupa wakacyjna A1 (rok w 3 miesiące) - start 3 lipca 2017r, poniedziałki - środy 17:00-19:15, koszt: 2 raty po 499zł (podręcznik gratis!) Oszczędzasz: 446 zł (w porównaniu z tradycyjnym kursem w trakcie roku szkolnego). Zajęcia od lipca do września, 26 spotkań po 3 godziny lekcyjne.


KURS A1 PONOWNY START

Jeśli miałeś (-aś) jakikolwiek kontakt z rosyjskim, znasz alfabet, w miarę dobrze czytasz – zapisz się na ten właśnie kurs. Nauka w tej grupie idzie dużo szybciej, ponieważ wszyscy uczestnicy znają już podstawy. Zajęcia prowadzone są w oparciu o podręcznik “От А до Я”. Więcej o podręczniku  TUTAJ

Na kursie powtórzysz alfabet i podstawowe zasady fonetyczne i gramatyczne, a po zakończeniu nauki na tym poziomie będziesz w miarę swobodnie mówić po rosyjsku na podstawowe tematy dnia codziennego - opowiesz o swojej rodzinie, przyjaciołach, pracy, sposobie spędzania czasu wolnego, a także zamówisz dania w restauracji, kupisz bilety, zarezerwujesz hotel itp.

Grupa wakacyjna A1+ (przygotowanie do poziomu A2 od października) - start 7 lipca 2017r, piątki 17:00-19:15, koszt: 499zł (podręcznik gratis!). Oszczędzasz: 200 zł (w porównaniu z tradycyjnym kursem w trakcie roku szkolnego). Zajęcia od lipca do września, 13 spotkań po 3 godziny lekcyjne.


  • KURS A2
Przeznaczony jest dla osób, które mają za sobą co najmniej 90 godzin nauki języka rosyjskiego (czyli rok regularnego kursu albo więcej, lecz jakiś czas temu). Kurs koncentruje się na rozwijaniu umiejętności mówienia, czytania i pisania oraz wykorzystaniu języka obcego w sytuacjach z życia codziennego: w pracy, w kontaktach z przyjaciółmi i znajomymi. Kurs prowadzony jest przez lektora polskiego lub native-speakera w oparciu w oparciu o część II podręcznika “От А до Я”.  Więcej o podręczniku   TUTAJ

Grupa wakacyjna A2 (rok w 3 miesiące) - start 3 lipca 2017r, poniedziałki - środy 19:30-21:45, koszt: 2 raty po 499zł (podręcznik gratis!) Oszczędzasz: 446 zł (w porównaniu z tradycyjnym kursem w trakcie roku szkolnego). Zajęcia od lipca do września. 26 spotkań po 3 godziny lekcyjne.

SPRAWDŹ INNE KURSY: POZIOM B (ŚREDNIO ZAAWANSOWANY)POZIOM C (ZAAWANSOWANY

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli wspólnie ustalić Twój poziom znajomości języka i wybrać odpowiednią grupę. 

Cena kursu zawiera:
  • udział w zajęciach
  • test wstępny i rozmowę kwalifikacyjną na kurs
  • prace domowe, testy i kartkówki
  • dostęp do kalendarza zajęć


Kontakt